Overslaan en naar de inhoud gaan

Connors lid RvB VNU

De Raad van Commissarissen van VNU zal Michael Connors (46) benoemen tot lid van de Raad van Bestuur.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Connors is sinds juni van dit jaar voorzitter en CEO van de business group VNU Media Measurement & Information en sinds 1996 vice-voorzitter van ACNielsen. Daarvoor was hij onder andere Senior Vice President en Chief Human Resources Officer van Dun & Bradstreet. Gerald Hobbs (59) is met ingang van 1 september 2001 benoemd tot vice-voorzitter van de Raad van Bestuur. Hobbs is sinds juli 1998 lid van de Raad van Bestuur van VNU en sinds eind 1994 voorzitter en CEO van VNU in de Verenigde Staten. Theo Bouwman (57) zal de Raad van Bestuur verlaten, zodra de verkoop van de Consumenteninformatie groep aan het Finse mediaconcern SanomaWSOY aan het begin van het vierde kwartaal van dit jaar is afgerond.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in