De nieuwe dienst wordt geïntroduceerd ter gelegenheid van de nieuwe DE Collectie 2012, het Douwe Egberts assortiment van koffie- en theegerelateerde artikelen.
Wat houdt de nieuwe dienst in: Facebookvrienden kunnen onderling waardepunten uitwisselen voor vriendendiensten of een hebbeding. Een collega bakt een taart voor 2.500 punten, een vriendin ruilt haar schilderij tegen 10.000 waardepunten, of een familielid doet de was voor 5.000 punten. Mogelijkheden genoeg om de laatste benodigde punten voor een Douwe Egberts artikel te verzamelen, aldus Douwe Egberts.
Via www.de.nl/puntenruilen kom je op Facebook met elkaar in contact om waardepunten te ruilen tegen iets anders.
Douwe Egberts weet te melden dat maar liefst 65 procent (!) van de Nederlandse huishoudens DE-waardepunten spaart.
De waardepunten zijn in de webshop en in 15 Douwe Egberts Cafés door het land in te wisselen tegen het brede assortiment uit DE collectie 2012. Zie:

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu