Overslaan en naar de inhoud gaan

Frank Bitter managing director PHD Nederland

Frank Bitter stapt over van Candid naar PHD Nederland waar hij 1 maart aan de slag gaat.
Frank Bitter
Frank Bitter

Omnicom Media Group stelt per 1 maart Frank Bitter aan als managing director van PHD Nederland. Bitter maakt de overstap van Candid, waar hij ceo van de mediatak is en leiding geeft aan de bureaus M2|OC en STROOM en de overkoepelende people, finance en media investment teams. Daarvoor was hij lange tijd werkzaam bij MediaCom, waar hij eerst ceo Nederland was en later, als onderdeel van het EMEA team, verantwoordelijk voor twintig landen in Europa, Afrika en het Midden-Oosten.

related partner content for mobile comes here

Bij PHD is Denise Huisman vorig jaar vertrokken als managing director.  

Patrick Molleman, ceo OmnicomMediaGroup Nederland: 'Frank neemt een bak aan ervaring mee, is een klantenman pur sang en is in staat complexe klantuitdagingen om te zetten naar resultaat gedreven oplossingen.'

Bitter zegt zelf over zijn stap: 'Ik ben altijd onder de indruk geweest van de onderscheidende visie en sterke cultuur van PHD. De mensen hebben een aanstekelijke ambitie en het bureau heeft veel potentie.'

Het proces voor de zoektocht naar de nieuwe managing director is verzorgd door Result Recruitment. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in