Overslaan en naar de inhoud gaan

Frisdrankconflict AH en Vrumona duurt voort

De frisdrankmerken Crystal Clear, Royal Club, Sisi, 7UP, Pepsi en Sourcy zijn nog steeds niet welkom in het schap bij Albert Heijn.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat zegt een woordvoerder van Vrumona, fabrikant van de merken en dochterbedrijf van Heineken. 'We vinden het vervelend dat onze producten niet te verkrijgen zijn bij Albert Heijn.' De frisdrankproducent en het supermarktconcern hebben sinds medio mei een zakelijk conflict; Albert Heijn gaf eerder aan dat het te maken heeft met de inkoopprijzen.

Volgens de woordvoerster van Albert Heijn kan het nog wel even duren voordat er een oplossing is. 'Het ziet er niet naar uit dat dat binnen enkele weken gebeurt.' De partijen praten wel weer met elkaar.

AH zegt geen vragen van klanten te krijgen over flessen, blikjes of pakjes fris die er niet zijn. 'We hebben veel alternatieven en van Pepsi en 7UP verkopen we nog wel de literflessen.'

Dat Albert Heijn veel alternatieven heeft, wil volgens de woordvoerster niet zeggen dat het supermarktconcern tevreden is met de huidige situatie.

Bron: ANP.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in