Overslaan en naar de inhoud gaan

Hästens kiest ZenithOptimedia Nederland

Het bureau gaat alle activiteiten verzorgen op het gebied van paid, owned en earned media.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

&;Het merk Hästens heeft een fantastische brand story te vertellen&;, zegt Thomas van der Kallen, vice president global sales, Hästens. &;Hästens garandeert een goede nachtrust en een goede nachtrust reinigt de geest. Dit draagt bij aan een betere gezondheid en meer energie in het leven. De krachtige owned first strategie van ZenithOptimedia stelt ons in staat om onze brand story te delen met iedereen die gezondheid belangrijk vindt.&;

Linda Boks, ceo van ZenithOptimedia: &;We behartigen al de belangen van high-end merken en category leaders in de categorieën personenwagens, koffie, persoonlijke verzorging & lifestyle en luchtvaartmaatschappijen. Het is mooi dat we er met Hästens weer zo’n topmerk bij hebben.&

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in