Overslaan en naar de inhoud gaan

Heineken op winst in 2011

Heineken heeft in 2011 de winst en omzet zien groeien, onder meer door investeringen in marketing en forse groei in opkomende markten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het biermerk profiteerde ook van een goede concurrentiepositie in Europa. Met name het vierde kwartaal was sterker dan verwacht. Terwijl het concern in de zomer er nog van uitging dat de nettowinst (beia) nauwelijks zou groeien, ging het resultaat uiteindelijk met 9 procent omhoog tot 1,584 miljard euro. De omzet steeg tot 17,12 miljard euro.

Topman Jean-François van Boxmeer zei woensdag in een toelichting dat de laatste 3 maanden van het jaar aanzienlijk beter zijn uitgevallen dan eerder verwacht. Het derde kwartaal was juist relatief zwak.

'Wij hebben in Europa uitgebreide herstructureringsprogramma's uitgevoerd en hebben nu een goede concurrentiepositie', aldus Van Boxmeer. Heineken ziet volgens de topman overigens wel sterke verschillen tussen Europese landen, die hij niet nader specificeerde. In onder meer Brazilië, China en Vietnam deed Heineken het ook goed.

Heineken blijft investeren in marketing en verwacht ook in 2012 te kunnen profiteren van de groei in de opkomende economieën.

Bron: AFN.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in