Overslaan en naar de inhoud gaan

Helden komt met online platform

Sporttitel Helden van Frits en Barbara Barend introduceert in mei een online platform.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Daarnaast wordt op 7 mei een online platform geïntroduceerd, in de Helden-stijl met ‘nog meer over de mens achter de sporter’ en meer interactie zoals de ‘Held van de week’ verkiezing.

Eind januari dat Sanoma Helden magazine aan de familie Barend heeft verkocht. Vanaf nu is Helden een echt familiebedrijf, geleid door Frits en Barbara Barend. Echtgenote/moeder Marijke is corrector voor het blad en dochter/zus Kim organiseert de evenementen.

Helden heeft drie jaar deel uitgemaakt van het Sanoma-portfolio. De uitgever had een minderheidsbelang in de titel. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in