Overslaan en naar de inhoud gaan

Inkomsten en winst TMG gedaald

Telegraaf Media Groep (TMG) heeft in het eerste kwartaal van dit jaar het resultaat en de inkomsten zien dalen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De opbrengsten uit internet stegen flink, maar wisten de daling van andere inkomstenbronnen niet te compenseren, zo bleek uit cijfers die TMG vanochtend presenteerde. De daling van de winst werd voornamelijk veroorzaakt door lagere advertentie-inkomsten, aldus TMG. Die daalden met 4 miljoen euro (6,6 procent). De stijging van de internetopbrengsten is onder meer het gevolg van de overname van de socialenetwerksite , eind vorig jaar. Die presteerde volgens TMG naar verwachting.

De operationele winst (ebita) daalde van 10,7 miljoen euro in het eerste kwartaal van 2010 naar 9,4 miljoen euro. De winstmarge ging terug van 7,6 tot 6,9 procent. De totale opbrengsten zakten met 3,6 miljoen euro (2,6 procent) naar 136,9 miljoen euro. De oplage-inkomsten daalden met 1,5 miljoen euro, maar de internetopbrengsten gingen met 6 miljoen (58 procent) omhoog naar 16,4 miljoen euro.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in