Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Klantreviews over service worden serieuzer genomen’

Reviewwebsite over de service van bedrijven Preferenso meldt een verdubbeling van het aantal reacties op de reviews door bedrijven.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Preferenso noemt Nederlandse Energiemaatschappij, Oxxio, UnitedConsumers, Electrabel, Nuon, Anderzorg, Allsecur, Simyo, Ziggo, Cosmo hairstyling als voorbeeld.

Maar ‘er zijn ook sectoren waarvan nog geen enkel bedrijf een reactie heeft geplaatst op Preferenso, dit zijn onder andere de banken en ziekenhuizen.’

Het belang van transparantie is daar duidelijk minder doorgedrongen. Een gemiste kans, meent de site, want 70 procent van de consumenten gebruikt volgens Nielsen reviews in de oriëntatiefase. De online review staat daarmee op de tweede positie in geloofwaardigheid en boven alle vormen van advertising.

Samenwerking met Coosto

Preferenso en Coosto, leverancier van social monitoring tools, gaan samenwerken omdat volgens hen webcare teams niet meer weg zijn te denken bij de top 500 bedrijven in Nederland, en inmiddels verder gaat dan webcare via Twitter en Facebook alleen.

Preferenso werkt inmiddels ook samen met online marketing services-organisatie DTG. Een deel van de reviews die op Preferenso staan worden nu ook doorgeplaatst op detelefoongids.nl.

 

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in