De bierbrouwer is woedend omdat voetbalsupporters die waren uitgedost met de leeuwenhose het kledingstuk voorafgaand aan de wedstrijd van Oranje tegen Kameroen moesten inleveren. Volgens Bavaria werden de broeken niet toegestaan omdat de voetbalbond wordt gesponsord door concurrent Heineken.
Bavaria deelde de broek, een oranje lederhose met leeuwenstaart, zaterdag voorafgaand van het oefenduel tegen Kameroen uit aan supporters. Bij de ingang van het stadion werden de fans volgens de bierbrouwer echter door stewards gesommeerd de broek in te leveren.
’Het gaat alle perken te buiten dat de KNVB de kledingkeuze van Oranjefans bepaalt en onaangekondigd de leeuwenhosen invordert’, aldus directielid Peer Swinkels van Bavaria. ‘Word je straks ook geweigerd wanneer je Adidas-schoenen draagt, aangezien Nike de hoofdsponsor is van het Nederlands elftal?’
Volgens de KNVB staat de voetbalbond echter volledig in zijn recht. ‘In het stadion gelden onze huisregels en dat betekent dat we opkomen voor de belangen van onze sponsors’, aldus commercieel directeur Jean-Paul Decossaux (ANP).’
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu