Overslaan en naar de inhoud gaan

KPN wil einde aan vergelijkende reclame

KPN wil dat de telkens opduikende reclamecampagnes van concurrenten met vergelijkingen van de tarieven gestaakt worden.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het telecomconcern beschuldigt Tele2 ervan ondanks sommaties van de rechter door te gaan met het maken van misleidende advertenties en commercials. Gisteren eiste het bedrijf dat Tele2 in de toekomst bij elke advertentie de voordeelnummerkorting en de BelPluskorting van KPN vermeldt.

KPN vindt een recente paginagrote advertentie en twee tv-commercials van Tele2 onvolledig en misleidend omdat daarin onterecht een groot prijsverschil met KPN wordt gesuggereerd.

De belbedrijven liggen al langer in de clinch. Ook bij concurrentiewaakhond NMa en de Opta lopen diverse procedures. ‘De grenzen zijn bereikt. Er moet een keer een einde aan komen', vindt raadsman T. Cohen Jehoram.
Rechter N. Huijgen vroeg zich tevergeefs af of partijen niet beter met elkaar om de tafel kunnen zitten in plaats van elkaar elke keer met dure, paginagrote advertenties te beconcurreren. Hij doet uitspraak op 25 november (ANP).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in