Overslaan en naar de inhoud gaan

Laat WhatsApp no-ads-beleid nu al los?

WhatsApp onderzoekt de mogelijkheid om merken toegang te geven tot zijn 450 miljoen gebruikers.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

WhatsApp oprichter Jan Koum en Facebook-oprichter Mark Zuckerberg zeiden direct na de overname dat het bedrijf onafhankelijk zou blijven werken en trouw zou blijven aan de dienst die de gebruikers hebben omarmd. 

Uit het Forbes-artikel blijkt dat WhatsApp in de fase voor de overname al de marketingmogelijkheden heeft onderzocht. Merken kregen na toestemming van de gebruikers de mogelijkheid berichten te sturen. WhatsApp overweegt deze dienst beschikbaar te stellen tegen betaling aan bepaalde merken zoals luchtvaartmaatschappijen. 

hebben ook concurrenten van WhatsApp, zoals Kik, Line, WeChat en Tango de commerciele mogelijkheden verkend. Zo heeft Tango native ads geintroduceerd en haalt Line 20% van zijn omzet uit de verkoop van virtuele stickers. 

De belangrijkste inkomstenbron van WhatsApp is momenteel de fee van 1 dollar/euro die het jaarlijks vraagt voor het gebruik van de dienst. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in