Overslaan en naar de inhoud gaan

Monique Botman naar Porter Novelli

Monique Botman (41) is bij Porter Novelli in dienst getreden als Senior Consultant Overheidscommunicatie.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Door haar loopbaan bij verschillende overheidsinstanties zoals Rijkswaterstaat, de gemeente Heemskerk en provincie Noord-Holland heeft zijn uitgebreide ervaring binnen verschillende disciplines als interne communicatie, projectcommunicatie, woordvoering en persvoorlichting. De laatste jaren hield zij zich vooral bezig met strategieontwikkeling op het gebied van online en offline middelen en media en vraagstukken op het vlak van imago en identiteit. Als teamsenior bij de provincie Noord-Holland was Monique verantwoordelijk voor de aansturing van de interne communicatie en de vertaling van communicatiestrategieën in de inzet van communicatiemiddelen. Daarnaast was zij verantwoordelijk voor de productie van middelen en media en de ontwikkeling van (publieks)campagnes. Binnen Porter Novelli gaat zij opereren vanuit de Practice Group Overheidscommunicatie.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in