Het e-mailverkeer neemt af, de sociale netwerken zijn sterk in opkomst en mobiel internet wordt steeds populairder. Dat blijkt uit een wereldwijde studie van onderzoeksbureau TNS Nipo. Het onderzoeksbureau ondervroeg bijna 50.000 mensen in 46 landen. Van de Nederlanders kijkt 64 procent elke dag tv, 52 procent luistert elke dag naar de radio en 40 procent leest elke dag een krant.
Degenen die mobiel internet hebben, spenderen wereldwijd gemiddeld 3,1 uur per dag aan hun sociale netwerken en 2,2 uur aan e-mail via de mobiele telefoon. In Nederland gebruikt de mobiele internetter zijn smart phone juist meer voor e-mail (2,2 uur per week) dan voor social networking (1,2 uur per week).
Uit het onderzoek komt naar voren dat het onderhouden van sociale netwerken via het mobieltje steeds verder groeit. Vooral in opkomende landen is internet steeds populairder. Het gaat dan om landen zoals Egypte, Saoedi-Arabië en China.
Bron: ANP.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu