Overslaan en naar de inhoud gaan

NMa onderzoekt reisbranche

De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) heeft dinsdag invallen gedaan bij de drie grootste touroperators van Nederland en de…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De NMa richt zijn pijlen op verboden afspraken die binnen de branche zouden zijn gemaakt. De NMa heeft ongeveer zestig mensen op de zaak gezet. De toezichthouder onderzoekt ook de betrokkenheid van bestuurders bij de verboden afspraken.

De grootste touroperators in Nederland zijn TUI Nederland, Oad en Thomas Cook. Woordvoerders van alle partijen die onderwerp van onderzoek zijn, zeggen de uitkomsten van het onderzoek met vertrouwen tegemoet te zien en alle medewerking te verlenen. Het is nog niet bekend waarover de organisaties precies afspraken zouden hebben gemaakt.

De komt pas in actie als er 'duidelijke aanwijzingen' zijn dat regels zijn overtreden. In de Nederlandse reisbranche gaat ongeveer 10 miljard euro per jaar om.

Bron: ANP.


Maak Adformatie jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van Adformatie.

Voeg Adformatie toe aan Google
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in