Overslaan en naar de inhoud gaan

NU.nl neemt fotopersbureau Bruno Press over

Samen met Pro Shots moet het de onafhankelijke positie van NU.nl versterken.
NUnl
© ANP

Bruno Press is gespecialiseerd in entertainmentfotografie en heeft onder meer RTL en DPG Media als klant. Pro Shots - van oorsprong gespecialiseerd in sportfotografie - is inmiddels ook verantwoordelijk voor binnenlandse nieuwsfotografie op NU.nl.

Bruno Press blijft, net als Pro Shots, haar diensten ook leveren aan haar huidige klanten. Daarnaast moeten de twee merken elkaar versterken. De overname is onder voorbehoud van goedkeuring van de ondernemingsraad van Sanoma Media Netherlands.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in