Overslaan en naar de inhoud gaan

Sales magazine Omroep Max via ANWB Media

Omroep Max heeft ANWB Media sales aangetrokken voor de advertentieverkoop in Max Magazine.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Max Magazine, het nieuwe blad van Omroep Max, zal eind februari voor het eerst verschijnen. Hoofdredacteur en uitgever is Peter Contant. De omroep heeft de ambitie om binnen drie jaar een oplage van 150.000 exemplaren te bereiken. Op dit moment heeft de omroep 310.000 leden.

‘Wij waren direct onder de indruk van de professionaliteit van de salesafdeling van ANWB media. De advertentieomzet van de tijdschriftentitels die ANWB Media Sales vertegenwoordigt is in 2012 gestegen. Een fraaie prestatie die laat zien dat de afdeling weet waarover ze praat’, aldus Contant over de samenwerking.

De afdeling ANWB Media Sales telt veertig FTE en wordt geleid door Hans Germeraad. Naast Max Magazine en het eigen portfolio, zoals Kampioen, Buitenleven en Op Pad, beheert het ook de advertentieverkoop voor het vakblad Verkeerskunde. Germeraad: ‘De samenwerking met Max past volledig in ons streven om de efficiency van de afdeling te verbeteren door onze kennis van de adverteerdersmarkt breder in te zetten.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in