Overslaan en naar de inhoud gaan

SBL wil bonuspot voor schaatsers

De Sponsorbingo Loterij-ploeg, opvolger van het SpaarSelect-team, wil voor zijn schaatsers een bonuspot introduceren.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De bonuspot is een variatie op het premiestelsel dat concurrent DSB al begin dit seizoen invoerde. ‘Het wordt een eerlijk systeem, waarbij ook rijders worden beloond die in de trainingen hun steentje bijdragen,’ verklaart adviseur Frank van de Wall Bake. ‘Een goede sfeer is heel belangrijk. Kampioenen worden mede gemaakt door niet-kampioenen.’ Geldschieter Sponsorbingo Loterij moet nog bepalen hoeveel geld zij uittrekt voor het premiestelsel. Ook over de precieze voorwaarden wordt nog onderhandeld. ‘ Het is belangrijk dat de schaatsers hierin een stem krijgen,’ aldus Van de Wall Bake.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in