Eerder deze week werd bekend dat Thuiszorg Groningen 80.000 euro heeft gegeven aan eredivisieclub FC Groningen. In ruil daarvoor mag de thuiszorgclub reclame maken in het stadion. Ook zijn er twintig stoelen in het stadion gereserveerd voor gasten van de directie van de thuiszorginstelling.
Kort geleden verkeerde Thuiszorg Groningen op het randje van een faillissement en stopte de overheid 22 miljoen euro in een reddingsplan. Honderden medewerkers van de zorginstelling werden bij die reorganisatie op straat gezet.
De SP vindt dat het geld voor thuiszorg simpelweg aan thuiszorg moet worden besteed. ‘Instellingen zeggen dat ze een budget hebben voor reclame, maar ik zou zeggen: maak reclame door goede zorg te leveren.’
Inmiddels is gebleken dat het Albert Schweitzer Ziekenhuis in Dordrecht en omgeving voetbalshirts sponsort van voetbalclub BVV Barendrecht. Het ziekenhuis hoopt op die manier beter bekend te raken bij het publiek. De SP vindt ook die vorm van sponsoring ‘onzin’.
Bron: ANP
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu