Overslaan en naar de inhoud gaan

Trefpunt en La Comunidad bundelen krachten

Trefpunt Sports & Entertainment is een strategische samenwerking aangegaan met LaComunidad.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Volgens Trefpunt, dat zich van oudsher bezig houdt met het ontwikkelen van sponsorships en offline activatieconcepten, gaan bedrijven er steeds vaker toe over om hun sponsorships in te zetten voor online brand activation. De krachtenbundeling met LaComunidad moet hierin voorzien. “Onze klanten zijn zich steeds meer bewust van de waarde en mogelijkheden die sponsorship platforms bieden. Door de samenwerking met LaComunidad zijn wij in staat om onze offline kennis op het gebied van sponsorships, events en hospitality te koppelen aan de online activatiemogelijkheden, waardoor we nog meer toegevoegde waarde aan onze klanten kunnen geven”, aldus Frans Vleggeert, managing partner van Trefpunt.

Igor Beuker, oprichter van LaComunidad: “Trefpunt verzorgt voor een scala aan sterke merken de sponsoring en events. Deze sponsorships geven veelal toegang tot rechten, bekende sporters en unieke content. Deze ingrediënten bieden LaComunidad volop mogelijkheden tot het benaderen, activeren of ontwikkelen van branded communities”.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in