Overslaan en naar de inhoud gaan

Value Zipper gaat salesactiviteiten HP/De Tijd doen

Per 1 juli.
HPDetijd
© HP/De Tijd
HPDetijd
© HP/De Tijd

Value Zipper is per 1 juli verantwoordelijk voor de advertentie-exploitatie van HP/De Tijd n de daaraan gekoppelde commerciële proposities. 

Patrick van Hooy, oprichter Value Zipper: ‘We zien een toenemende behoefte vanuit uitgevers om de advertentie-exploitatie uit te besteden. Met deze samenwerking sluit de zeventiende uitgever zich bij ons aan. HP/De Tijd is een goede toevoeging aan ons aanbod. Zeker in combinatie met titels Vrij Nederland, Maarten! en Opzij geeft het ons een sterke positie in het opiniedomein.'


Tom Kellerhuis, hoofdredacteur HP/De Tijd, zegt dat 'het brede pakket dat Value Zipper vertegenwoordigt in het opinielandschap ook de positie van HP/De Tijd versterkt'. 

related partner content for mobile comes here

Audax deed voorheen de sales van HP/De Tijd.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in