Overslaan en naar de inhoud gaan

Van den Hout nieuw bestuurslid IAB

Auke van den Hout (Adatus) is gekozen als nieuw bestuurslid van het IAB voor de portefeuille Privacy.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Via een digitale stemming kozen de IAB leden massaal voor Auke van den Hout, mede-oprichter van Adatus, de Europese marktplaats voor ‘audience targeting’. Van den Hout: 'Informeren is cruciaal. Het is belangrijk dat de consument begrijpt hoe online adverteren werkt, de mogelijkheid heeft tot inspraak en de voordelen onderkent. Maar ook dat de consument beseft dat het om volstrekt anonieme data gaat. Dan gaat privacy bescherming goed samen met de belangen van de industrie. Relevante advertenties zijn het gevolg. En hier is de consument mee gediend.'

Het IAB-bestuur bestaat naast voorzitter Joris Van Heukelom uit Tjeerd Kooij (WebAds), Lot Keijzer (Twist), René Zeedijk (Zoom.in) en Emile van den Berg (Isobar).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in