Overslaan en naar de inhoud gaan

Viral van de week: Kun je communiceren met een mens die in coma ligt?

Mediabedrijf LifeHunters kiest een viral die hun inspireerde, aan het lachen bracht of aanzette tot denken.

In ons vak is communicatie het belangrijkste aspect. Maar wat nou als je niet meer kan communiceren, als iemand in een vegetatieve toestand (PVS) is beland? Lukt het middels neuroresearch dan om alsnog een boodschap over te dragen? En snapt diegene dan wat er wordt gezegd?  Neurowetenschapper Adrian Owen probeerde, onder andere om zijn nieuwe boek "in to the grey zone" te promoten, dit met hersenscans te onderzoeken in een spraakmakende film. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Expert
Erik Hensel
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in