Overslaan en naar de inhoud gaan

Websites Limburgse kranten niet meer gratis

De uitgevers weten het ook niet. Deze week maakte BN/De Stem bekend dat een proef met een betaalde internetkrant was mislukt en dat alles…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De uitgevers weten het ook niet. Deze week maakte BN/De Stem dat een proef met een betaalde internetkrant was mislukt en dat alles op internet weer wordt.

Nu blijkt dat de websites van de kranten en het juist de andere kant op gaan en vanaf 1 september voor niet-abonnees niet meer gratis zijn.

heeft dat donderdag bekendgemaakt.
Aan de website van de Limburgse kranten worden straks wel extra diensten gekoppeld, zoals toegang tot het archief en de mogelijkheid om historische voorpagina's op te vragen.

De uitgever denkt dat onder andere de 25.000 Limburgers in de Belgische en Duitse grensstreek er belangstelling voor hebben.

BN/De Stem begon tien maanden geleden met een betaalde internetkrant. Vanaf dat moment liep zowel het aantal bezoekers als het aantal bezochte pagina's sterk terug.


Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van Adformatie.

Voeg Adformatie als voorkeursbron toe aan Google
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Expert
Een auteur
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in