Rik Ledder deelt zijn visie over de oplaaiende discussie rond pitches. Is er een nieuwe pitchcode nodig?
De bureaugroep breidt verder uit met het ruim honderdkoppige team van Melon.
‘Ik zie veel talent de bureauwereld verlaten, waar dat makkelijk voorkomen had kunnen worden.'
Two Bulls heeft ruim 120 medewerkers en sluit zich bij Dept aan om gezamenlijk verder te groeien.
Na drie jaar afwezigheid opent Adnight op 14 oktober voor het eerst weer de deuren van creatieve bureaus door heel Amsterdam.
De organisatie speelt met het idee van een ‘best place to work’-onderscheiding en meer aandacht voor freelancers en zzp’ers.
Het Eindhovense TDE, specialist in digitale sportmarketing, presenteert een aangescherpte positionering en visuele identiteit.
Lucas Boon is deze week gestart als de nieuwe redacteur van Adformatie. Hij gaat aan de slag met de portefeuille ‘creatie en bureaus’.
Branchevereniging DDA: ‘We maken ons hard om meer personeel te werven en bureaus te kunnen laten groeien.’