Contact

Klantenservice

De Adformatie-klantenservice is beschikbaar via klantenservice@adformatie.nl. Wij doen ons best om uw vraag of verzoek zo spoedig mogelijk te beantwoorden.

Redactie

Heeft u redactionele vragen, neem dan contact op via telefoonnummer: +31 (0)20 573 36 44 of stuur een e-mail naar: redactie@adformatie.nl.

Persberichten

Persberichten kunt u sturen naar: redactie@adformatie.nl.

Sales

Bekijk de advertentiemogelijkheden of neem contact op met onze salesafdeling, telefoonnummer: +31 (0)20 573 36 55 of stuur een e-mail: sales@adformatie.nl.

Traffic

Heeft u vragen over het aanleveren van advertentiemateriaal, neem dan contact op met Michelle Kerstjens via telefoonnummer: +31 (0)20 573 36 64, of stuur een e-mail: traffic@adformatie.nl.

Marketing

Voor samenwerking, partnerships, joint promotion of andere marketingacties kunt u mailen naar: marketing@adformatie.nl.

Events

Heeft u vragen over één van onze events of wilt u meer weten over mogelijke samenwerkingen op het gebied van events, stuur dan een e-mail naar: events@adformatie.nl

Adres

Postadres
Adformatie
T.a.v. Klantenservice
Postbus 75462
1070 AL Amsterdam

Bezoekadres
Adformatie
Capital C
Weesperplein 4
1018 XA Amsterdam

Telefoon: 020 5733 644

Kvk.nr. 55143512
Btw.nr. NL 851583258.B01

Advertentie