Dutch Digital Design en Brabant scoren in Adformatie100

In de Adformatie100 wordt nu al één ding duidelijk. Het vak loopt massaal uit voor de Wesley ter Haars, Victor Knaaps, Paul Manuels en Bert Hagendoorns van deze wereld.

Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
adformatie

Zij eindigen hoog, heel hoog (we verklappen nog niet hoe hoog, dat hoort u donderdag a.s. op ). Delfts Blauw is Dutch Digital Design geworden en het is niet Delfts maar Amsterdams.

Amsterdam op de kaart zetten is Nederland op de kaart zetten. Zo redeneert minister Henk Kamp van EZ, die Amsterdam bombardeerde tot uithangbord van het StartupDelta-plan van . Kamp lijkt wel een reclameman. Het jaarlijkse 24Festival in Amsterdam voorheen ‘24 uur van de Reclame’ is in feite het 8760Festival, het gaat 365 etmalen per jaar door. De ‘24 uur van de Reclame’ is 8760 uur van de Digitale Reclame geworden.

En wees eerlijk, veel in Nederland gebeurt ook in Amsterdam. IADCN. IAchtung! IAdformatie. ADAM torent boven Nederland uit, vraag maar aan Brouwer.

Bepaalt Amsterdam dan heel Nederland? Nee, er is één regio die dapper weerstand biedt en dat is Brabant. uit Veghel is de gele olifant waar ze in Zaandam niet aan proberen te denken – hij staat ostentatief in de bestuurskamer, there to stay. Met pal daarnaast oer-Brabo - want Tilburger - Roy Donders in dito juichpak.

Het vak heeft dat door. Het juicht collectief voor de directeur marketing van Jumbo, Matthijs Moeken, die als ex-Houdini uit de C-1000 boeien de gouden graal weet te vinden. Moeken, donderdag een van de op Koffiedik Kijken. Op welke plaats in de (voorheen de Adformatie 100 Onmisbare Mensen in het vak, maar ze blijven onmisbaar) komt Moeken binnen?

Amsterdam mag dan de hóófdstad van de reclame zijn, Brabant staat voor het buikgevoel. Exponent daarvan is natuurlijk het Brabantse lefgozertje Mark van der Heijden uit Best die als The Backpacker Intern de adwereld veroverde. 

Een Brabo op de wereldkaart. Dat is ook Nederland. Reclame is als voetbal. Ajax mag dan al vier jaar op rij Nederlands kampioen zijn, PSV staat dit jaar vier punten voor.

Advertentie
advertisement

Reacties: 8

**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Kanika Sharma
Amazing..

<a title="Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/website-designing-company.php" > Website Designing Company </a>
<a title="Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/website-development-company.php" > Website Development Company </a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Shona Rajoria
I liked it

<a title="Dynamic Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/dynamic-website-design.php" > Dynamic Website Designing Company </a>
<a title="Static Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/static-website-design.php" > Static Website Designing Company </a>
<a title="Wordpress Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/wordpress-website-design.php" > Wordpress Website Designing Company </a>
<a title="Responsive Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/responsive-website-design.php" > Responsive Website Designing Company </a>
<a title="React Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/react-website-design.php" > React Website Designing Company </a>
<a title="Custom Website Designing Company" href="https://www.escalesolutions.com/custom-website-design.php" > Custom Website Designing Company </a>
<a title="WordPress Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/wordpress-website-development.php"> WordPress Website Development Company </a>
<a title="B2B Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/b2b-website-development.php"> B2B Website Development Company </a>
<a title="B2C Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/b2c-website-development.php"> B2C Website Development Company </a>
<a title="Django Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/django-website-development.php"> Django Website Development Company </a>
<a title="Nodejs Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/nodejs-website-development.php"> Nodejs Website Development Company </a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Priya
I loved it.

<a title="Custom Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/custom-website-development.php"> Custom Website Development Company </a>
<a title="Ecommerce Designing and Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/ecommerce-designing-and-development-company.php"> Ecommerce Designing and Development Company </a>
<a title="Mobile App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/mobile-apps-development-company.php" > Mobile App Development Company </a>
<a title="Hybrid App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/hybrid-mobile-apps.php" > Hybrid App Development Company </a>
<a title="Game App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/game-mobile-apps.php" > Game App Development Company </a>

<a title="B2B App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/b2b-mobile-apps.php" > B2B App Development Company </a>
<a title="B2C App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/b2c-mobile-apps.php" > B2C App Development Company </a>
<a title="Android App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/android-mobile-apps.php" > Android App Development Company </a>

<a title="Custom Ecommerce Website Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/custom-website-ecommerce.php" > Custom Ecommerce Website Development Company </a>
<a title="Magento Ecommerce Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/magento-ecommerce.php" > Magento Ecommerce Development Company </a>
<a title="Custom Ecommerce Mobile App Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/custom-mobile-app-ecommerce.php" > Custom Ecommerce Mobile App Development Company </a>
<a title="OpenCart Ecommerce Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/opencart-ecommerce.php" > OpenCart Ecommerce Development Company </a>
<a title="Drupal Ecommerce Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/drupal-ecommerce.php" > Drupal Ecommerce Development Company </a>
<a title="Nodejs Ecommerce Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/nodejs-ecommerce.php" > Nodejs Ecommerce Development Company </a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Dhiman Sharma
I want to see more of these.

<a title="SEO Service Company" href="https://www.escalesolutions.com/seo-digital-marketing.php" > SEO Service Company </a>
<a title="SEM Service Company" href="https://www.escalesolutions.com/sem-digital-marketing.php" > SEM Service Company </a>
<a title="PPC Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/ppc-digital-marketing.php" > PPC Services Company </a>
<a title="SMM Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/smm-digital-marketing.php" > SMM Services Company </a>
<a title="Email Marketing Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/email-digital-marketing.php" > Email Marketing Services Company </a>
<a title="Link Auditing Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/link-auditing-digital-marketing.php" > Link Auditing Services Company </a>
<a title="Global SEO Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/global-seo.php" > Global SEO Services Company </a>
<a title="Ecommerce SEO Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/ecommerce-seo.php" > Ecommerce SEO Services Company </a>
<a title="Local SEO Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/local-seo.php" > Local SEO Services Company </a>
<a title="Website Optimization Service Company" href="https://www.escalesolutions.com/website-optimization-seo.php" > Website Optimization Service Company </a>
<a title="Search Marketing Service Company" href="https://www.escalesolutions.com/search-marketing-seo.php" > Search Marketing Service Company </a>
<a title="Content Marketing Company" href="https://www.escalesolutions.com/content-marketing-company.php" > Content Marketing Company </a>
<a title="Blogging Services Company" href="https://www.escalesolutions.com/blog-content-marketing.php" > Blogging Services Company </a>
<a title="Website Content Development Company" href="https://www.escalesolutions.com/website-content-marketing.php" > Website Content Development Company </a>
<a title="Infographics Design Services" href="https://www.escalesolutions.com/infographics-design-content-marketing.php" > Infographics Design Services </a>
<a title="Video Production Services" href="https://www.escalesolutions.com/video-content-marketing.php" > Video Production Services </a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
madan mohan
Thank you very much for for your great information. It really makes me happy and I am satisfied with the arrangement of your post. You are really a talented person I have ever seen. I will keep following you forever. If you have time you can check this site and give me suggestion.
<a href="https://www.smvinfotech.com/">web development company in patna</a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
aahil aarya
Thanks for sharing such an amazing blog. It is really helpful for me and I get my lots of solution with this blog. also cheack our site <a href="http://www.spmindia.org/">packers and movers in Patna</a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
SUNIL SHARMA
Nice information. Thanks for sharing this informative blog with us. I really need this type of blog and I’m so lucky to found this... <a href="http://www.smvitsolution.com/cctv-camera-dealers/patna/">cctv camera dealers in patna</a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Rohit Sinha
I think this is an informative post and knowledgeable. I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article... <a href="http://www.jobsprovider.in/jobs-in-patna.html">jobs in patna</a>
Lees meer Lees minder
**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Advertentie