Overslaan en naar de inhoud gaan

Radio 8FM-zenders in zee met E Power

Radio 8FM is per 1 januari 2016 in het grootste deel van Nederland te beluisteren
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Door een samenwerking tussen het van oorsprong Brabantse Radio 8FM en twee andere zenders, Radio Royaal (Randstad) en Freez FM (Noord & Oost Nederland), is de naam Radio 8FM via de ether te horen in alle provincies, met uitzondering van delen van Flevoland en Limburg. Door de samenwerking op het gebied van muziekonderzoek en marketing willen de drie zenders hun posities in de uitzendgebieden versterken met een ‘Classic Hits’ muziekformat, primair gericht op luisteraars tussen de 25 en 55 jaar.

E Power, de landelijke verkoopmaatschappij van de regionale commerciële radiozenders en Arrow Classic Rock, verwacht door de samenwerking een groei van het landelijke marktaandeel naar 7 procent.

Jan Lagrouw, directeur van E Power: &;In Engeland, Frankrijk en Duitsland zijn dit soort samenwerkingen al jaren heel succesvol. De kracht van de zenders van E Power is de binding met de regio. Daarom blijven de drie samenwerkende zenders hun eigen programma verzorgen met kort regionieuws en weer en verkeer uit de regio, maar alles wel onder de naam Radio 8FM en één muzikale klankleur.&;

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in