Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Aardige emoticons’ van MSN.nl en Sire

MSN.nl. en Sire komen vandaag op de Nationale Complimentendag 2010 met speciale emoticons.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Iemand een compliment geven of een ander aardig gebaar maken kan ook met deze emoticons. Sire en hebben emoticons ontwikkeld die tekstballonnen bevatten met aardige boodschappen. MSN.nl gebruikers kunnen deze emoticons eenvoudig installeren en gebruiken in hun virtuele communicatie. Ook organisaties zoals ziekenhuizen en welzijnsorganisaties besteden vandaag aandacht aan de Nationale Complimentendag 2010.

related partner content for mobile comes here

Pim Slierings, directeur van Sire: 'Met onze Aardige mensen-campagne willen we Nederlanders zich ervan bewust maken dat een aardig gebaar maken helemaal niet moeilijk is. Ook het reageren op bijvoorbeeld een compliment is makkelijker dan veel mensen denken. Met de "aardige emoticons" willen we dat doortrekken naar de digitale wereld.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in