Overslaan en naar de inhoud gaan

Simone van de Velde en Gjerryt Leuverink naar Maatschap voor Communicatie

Van de Velde komt van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, Leuverink van ’s Heeren Loo Zorggroep
Miniatuurvoorbeeld

Van de Velde was eerder interim communicatieadviseur bij onder meer ProRail, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland en Rijkswaterstaat.

Leuverink werkte onder meer voor NS en de ’s Heeren Loo Zorggroep, en is naast allround communicatieadviseur specialist op het gebied van online / social media.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in