Overslaan en naar de inhoud gaan

Grolsch wil dat mensen meedenken over speciaalbieren

De bierbrouwer wil dat consumenten helpen met het verder ontwikkelen van de twee nieuwe speciaalbieren Kruidige Pale Ale en Milde Amber.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vanaf 15 september, als de twee speciaalbieren te koop zijn, kunnen bierliefhebbers tot en met december met een actiecode op de verpakkingen hun mening geven over de naam, het glas dat erbij past en natuurlijk wat zij van het bier vinden.

Grolsch leidt ‘alle bierliefhebbers op tot bierkenners’ via een online videotutorial. Drie verschillende experts geven hun advies: (oud-MolBlogger) Alef de Jong als naamexpert, Fiona de Lange als smaakexpert en Henri Reuchlin als bier(glas)expert.

Op basis van een jurybeoordeling van de inzendingen worden de speciaalbieren in het voorjaar van 2015 opnieuw geïntroduceerd met een nieuwe naam en bijpassend glas.

Consumenten maken daarnaast kans om hun foto en naam terug te zien op de nieuwe verpakking.             

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in