Overslaan en naar de inhoud gaan

Facebook-fabel over stopzetten donaties gaat viraal en WWF grijpt snel in

Het meest opmerkelijke op sociale media van de afgelopen week, door The Best Social Media.
wwf

Als een dierbare plots overlijdt, komt er veel op je af. Je moet van alles regelen en dat gaat niet altijd goed samen met de emoties die bij zo’n verlies komen kijken. 

De schrijver van een viraal Facebook-bericht is daardoor in een vervelende situatie beland. Zijn moeder is overleden en tijdens het opzeggen van haar abonnementen krijgt hij het idee dat hij moet betalen om de donaties voor het Wereld Natuur Fonds stop te zetten.

Het Wereld Natuur Fonds komt deze post tegen en schrikt ervan. De stichting zoekt contact met de schrijver en legt online uit hoe het zit.

Zo'n bericht is natuurlijk niet niks, dus het Wereld Natuur Fonds grijpt onmiddellijk in.

Na zo'n bericht is het belangrijk om het beestje bij zijn naam te noemen.

wnf

Mensen staan dan ook volledig achter de aanpak van het Wereld Natuur Fonds.

wnf

Helaas is het kwaad al geschied bij de schrijver van het bericht, maar hopelijk kan het in de toekomst worden voorkomen.

wnf

Gelukkig heeft het Wereld Natuur Fonds contact gehad met de schrijver en heeft de stichting de situatie haarfijn kunnen uitleggen.

wnf

In samenwerking met Adformatie deelt The Best Social Media wekelijks een artikel over (Nederlandse) merken op social media. Het artikel van deze week werd geschreven door Marloes Gort.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in