Overslaan en naar de inhoud gaan

Hema bezwijkt onder druk van Ilja Gort

Het door Ilja Gort van plagiaat beschuldigde Hema gaat de wijnetiketten van de Zuid-Afrikaanse Kleintuin wijnen aanpassen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dit heeft Hema laten weten in een persverklaring. Op het etiket van de Kleintuin-wijnen siert een tulp, net als op de etiketten van de wijnen van wijn- en reclamemuziekmaker Ilja Gort. 

related partner content for mobile comes here

Gort had Hema daarom beschuldigd van plagiaat. Hema verklaart: 

&;HEMA is sinds kort op de hoogte van het feit dat Ilja Gort het etiket van de Zuid-Afrikaanse Kleintuin wijnen als een kopie beschouwt van de La Tulipe etiketten.
Het is zeker niet onze intentie geweest om de wijnen van dhr. Gort te kopiëren. HEMA gaat de etiketten van haar producten dan ook aanpassen zodat er geen enkele sprake meer kan zijn van verwarring.&;

Tot het aangepaste product beschikbaar is zal HEMA de rode en witte wijnen voorzien van dit etiket uit haar winkels laten halen. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in