Overslaan en naar de inhoud gaan

Bakkie Media podcast #22: Evolutie of revolutie in media en marketing?

En: waarom zijn marketeers zo dol op dieren in commercials?
BAkkie Media

Bakkie Media is De podcast over marketing, communicatie en media waarin je binnen 15 - 20 minuten op de hoogte bent van alles wat er speelt in medialand. Daniel Kok en Thijs van Dijk praten je bij onder het genot van een goede bak koffie.

In deze aflevering (#22): Evolutie of revolutie in media en marketing? Silicon Valley of toch Moeder Natuur? Growth hacking in een miljard jaar? Is biomimicry de trend van morgen? En waarom zijn marketeers zo dol op dieren in commercials?

En verder: Super Bowl marketingcircus verslaat Gouden Loeki nominaties en de Staatsloterij gokt verkeerd met Koning Toto campagne.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu
Daniel Kok

Kleine correctie op onze podcast: de Haaienvinnen-pakken-Olympics was 2004 in Athene niet zozeer 2008 Beijing

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in