Buma Music in Media Awards maakt genomineerden bekend

In totaal worden er prijzen in 13 categorieën uitgereikt. De uitreiking is op 19 april in Eye Filmmuseum.

De genomineerden voor de Buma Music in Media Awards 2022 zijn bekend. Op dinsdag 19 april worden de prijzen voor in de media werkzame componisten (film, televisie, campagnes, podcasts) in het Eye Filmmuseum uitgereikt.

De Buma Music in Media Awards onderstrepen het belang van muziekgebruik in media en zijn een verlengstuk van internationaal platform Buma Music in Motion. De jury heeft aan de hand van dertien categorieën gekeken naar de beste muziek voor film, televisie, radio, documentaire, trailer, podcast en reclame. In elke categorie zijn drie genomineerde componisten en/of composities gekozen.

De 35-koppige jury bestaat uit bekende medianamen zoals Bob Zimmerman (componist), Martijn Bosch (Rembrandthuis) en Susanne van Nierop (Adformatie).

Bekijk de genomineerden hieronder.

1. Categorie: Beste Originele Compositie in Film

Captain Nova

Componist: Alexander Reumers

Regisseur: Maurice Trouwborst

Producent: Keplerfilm

De Oost

Componist: Gino Taihuttu

Regisseur: Jim Taihuttu

Producent: Sander Verdonk (New AMS Film Company)

Do Not Hesitate

Componisten: Juho Nurmela, Ella van der Woude

Uitgever: Copyright Control
Regisseur: Shariff Korver
Producent: Lemming Film
 

2. Categorie: Beste Originele Compositie in Korte Film

GOYA 

Componist: Giuseppe Doronzo 

Regisseur: Roman Ermolaev 

Productie: Roman Ermolaev, Giuseppe Doronzo

Little Amsterdam

Componist: Daan Hofman

Regisseur: Jörgen Scholtens 

Productie: Mill Street Films

Wall #4 

Componist: Roy Bemelmans

Regisseur: Lucas Camps

Productie: Lucas Camps Producties

3. Categorie: Beste Originele Compositie in Documentaire

Het leven gaat niet altijd over tulpen

Componist: Vincent van Warmerdam

Regisseur: Barbara Makkinga

Producent: De Familie

Shadow Game

Componist: Rui Reis Maia
Regisseur: Eefje Blankevoort & Els van Driel

Producent: Witfilm

To Unveil a Star

Componist: Merlijn Snitker
Regisseur: Juul Hondius

Producent: Dutch Mountain Film

4. Categorie: Beste Originele Compositie in Televisieseries

Kabam! 

Componist: Boelie Vis

Uitgevers: Crossmex, Copyright Control

Regisseur: Elisabeth Hesemans

Producent: Marc Bary (IJswater Films)

Swanenburg

Componist: Stavros Markonis

Uitgevers: Crossmex, Stepping Stone Music Publishing, Brands Music

Regisseur: Hans Somers, Aniëlle Webster, Thomas Korthals Altes

Producent: Stepping Stone - Hanneke Niens, Marlies van Amerongen, Jasper van der Schalie

The Spectacular

Componist: Arno Krabman

Uitgever: Copyright Control

Regisseur: Willem Bosch

Producent: Pupkin Film 

5. Categorie: Beste Originele Compositie in Reclame

Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat – Ik ben de BOB

Componisten: Karel Gerlach, Milo Driessen, Boaz Kok, Wieger Hoogendorp (Goldband)

Regisseur: David Eilander

Producent: Vigics

Schweppes – Let’s Schweppes

Componisten: Mitchell Yard, Rachel Tauwnaar

Uitgever: CTM Music Publishing, Sizzer Music

Regisseur: Matthäus Bussmann

Producent: Bubbles Film

Staatsloterij – Oudejaarstrekking Fritsie

Componisten: Jorrit Kleijnen, Marijn van der Meer, Jacob Meijer (HAEVN)

Regisseur: Martin Werner

Producent: Peter Burger (Vidiboko)

6. Categorie: Beste Sync in Reclame

Alzheimer Nederland – ‘Samen Zijn’ (MEAU)

Componisten: Richard de Bois, Peter van Asten, Tom Manders (jr) 

Uitgever: Cloud 9 Music

Sync managers: Tess Gaerthé (Cloud 9 Music), Jarl Hector (Clear Music Amsterdam)

Booking.com – ‘UNKNWN’ (Subp Yao) | ‘Amsterdam’ (Maggie MacNeal)

Componisten: Gert-Jan van Stiphout | Alex Alberts, Robert Verwey, Frans Smit, Sjoukje van 't Spijker

Uitgevers: BMG Talpa Music | Warner Chappell Music, Sony Music Publishing

Sync managers: Megan Laan (BMG Talpa Music) | Aron van der Ploeg (Warner Chappell Music)
 

Lincoln Motor – ‘I Need You’ (Jon Batiste)

Componist: Kizzo

Uitgevers: Sony Music Publishing, Copyright Control

Sync manager: Karolien Mazereeuw (Sony Music Publishing)

7. Categorie: Beste Originele Compositie in Trailers 

Eye Classics

Componisten: Ward Henselmans, Jeroen Kuitenbrouwer, Daan Jansen (KH Music)

Regisseur: René Gast, Yvonne Kroese 

Ferry (Netflix)
Componisten: Joshua Petit, Mari Koning (Soundsright)

Uitgever: Copyright Power International

The North Water (BBC)

Componist: Jochem Weierink 

8. Categorie: Beste Sync (in Televisieseries, Trailers, Film, Videogames)

D5R – 'The Iceman' (Inge van Calkar)

Componisten: Inge van Calkar, Gordon Groothedde

Uitgevers: Sony Music Publishing, Cloud 9 Music

Sync managers: Hans Schlattman, David Reijns (Sony Music Publishing)

I Care a Lot - 'KITTY KITTY' (De Staat)

Componisten: Torre Florim, Jop van Summeren, Tim van Delft, Vedran Mirčetić, Rocco Hueting

Uitgever: CTM Publishing 

The Addams Family 2 – 'Dynamite' (Afrojack feat. Snoop Dogg)

Componist: Nick van de Wall

Uitgever: BMG Talpa Music

9. Categorie: Beste Podcast- en Radiovormgeving

Pixelshit (NPO Zapp / EO)

Componisten: Tessa Rose Jackson, Darius Timmer

Uitgever: Crossmex

Regisseur: Eef Hilgers

Spraakmakers (NPO Radio 1 / KRO-NCRV)

Componisten: Ward Henselmans, Jeroen Kuitenbrouwer, Daan Jansen (KH Music)

Uitgever: Crossmex

Regisseur: Henk-Sjoerd Oosterhoff

Utrecht UITcast

Componist: Mathijs Duringhof (Blckbrd Soundbusiness)

10. Categorie: Beste Originele Compositie in Podcasts

BABA (NPO Radio 1 / NTR) 

Componist: Darius Timmer

Uitgever: Copyright Control

Regisseur: Willem Voogd

KwaadAardig (NPO 3FM / AVROTROS)

Componist: Rob Peters

Uitgever: CTM Publishing

Regisseur: Johan Paul de Vrijer

Sara's Mysteries (NPO Zapp / NTR) 

Componist: Darius Timmer

Uitgever: Copyright Control

Regisseur: Sara de Monchy

11. Categorie: Beste Televisievormgeving

BuZa (BNNVARA)

Componisten: Jorrit Kleijnen, Alexander Reumers, Jacob Meijer

Uitgever: Copyright Control

Regisseur: Frank Ketelaar 

TELE 5 (Discovery Networks)

Componisten: Matthijs Kieboom, Cabo da Roca, Robson, Rockman (CapeRock)

Uitgever: Rock Agency

Zappsport (NPO Zapp)

Componisten: Larry W. Burns, Cabo da Roca, Robson, Rockman (CapeRock)

Uitgever: Brands Music  

12. Categorie: Beste Originele Compositie Experience 

De Meester en Margarita (Orkater)

Componist: Tessa Rose Jackson

Regisseur: Belle van Heerikhuizen

De Panter

Componist: Renger Koning

Regisseur, choreograaf: Dunja Jocic

Productie: Bird Productions

Mijs met de Zwavelstokjes (Holland Opera) 

Componist: Niek Idelenburg

Regisseur: Joke Hoolboom

13. Categorie: BMIM New Talent Award

De Slet van 6 VWO (AVROTROS)

Componist: Fons Beijer

Uitgever: Brands Music

Regisseur: David Cocheret

Productie: Marlies van Amerongen

Good Bad Girl

Componist: Mink Steekelenburg

Regisseur: Mete Gümürhan 

Productie: Stienette Bosklopper (Circe Film) & Kaap Holland

Gossip Girl – Trailer 

Componist: Rik van der Wouw

Uitgever: BMG Talpa Music

Advertentie
advertisement

Plaats als eerste een reactie

**Bold** _italic_
Uw emailadres wordt uitsluitend gebruikt om mogelijk contact met u op te nemen naar aanleiding van uw bericht en is alleen zichtbaar voor de redactie.
Advertentie