Overslaan en naar de inhoud gaan

Adformatie lanceert ezine Adformatie Connects

Het online magazine zet wekelijks alle must reads van Adformatie.nl op een rij en blikt terug op de talkshow Adformatie Connects Live.
Adformatie Connects ezine
Adformatie Connects ezine

 NdAdformatie past tijdens de coronacrisis zijn content aan op veranderende nieuws- en informatiebehoefte. Naast een wekelijkse live talkshow  is ook het wekelijkse Adformatie Connects ezine gelanceerd. Hierin wordt teruggeblikt op het programma en worden de verhalen die je niet gemist mag hebben afgelopen week op een rij gezet. Dit kunnen video-interviews met experts en correspondenten, blogs en podcasts zijn. 

related partner content for mobile comes here

In Adformatie Connects live deelden Victor Knaap (ceo MediaMonks), Joanny Lijbers (managing director personal care Unilever & digital transformation) en Anita Lotten (Wunderman Thompson) hun ervaringen over hoe zij de eerste weken van de coronacrisis hebben beleefd en wat de verwachte impact op het vak en consumentengedrag is. Spoiler alert: het wordt niet makkelijk, maar als er iets versnelt dan is het digitalisering. 

Hoofdredacteur Susanne van Nierop: 'We doen er de komende tijd alles aan om het vak de informatie, educatie en inspiratie te bieden waar het behoefte aan heeft en kunnen dit niet alleen. Wij zijn blij dat een groot aantal branche-organisaties - bvA, DDA, IAB Nederland, IDEA, NIMA, MMA, MWG, PMA, VEA – Adformatie Connects live hebben omarmd. Het is een heel alfabet samen en dat hebben we nodig om een nieuwe gemeenschappelijke taal in deze nieuwe werkelijkheid te vinden.'

Volg dagelijks ook het liveblog van Adformatie over het laatste vaknieuws over de coronacrisis

Donderdag 9 april om 16.30 uur is er weer een nieuwe uitzending van Adformatie Connects live over de invloed van media op gedrag, met onder meer Hans Nijenhuis (hoofdredacteur AD). 

Vanaf deze week versturen wij einde dag een update met 'international must reads'. inschrijven kan via deze link, vink 'Adformatie Update' aan. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in