Overslaan en naar de inhoud gaan

Bakkie Media S2E16: Pride & Prejudice

De aflevering heeft pridemarketing als thema.
Pride
© 123RF

De podcast over marketing en media waarmee je binnen 15-20 minuten op de hoogte bent van alles wat er speelt in medialand. Daniel Kok en Thijs van Dijk praten je bij onder het genot van een goede bak koffie.

In deze aflevering laten ze hun licht schijnen op de Pride month en bespreken ze waarom pridemarketing als merk nog niet zo makkelijk is. Wat kan wel en wat kan niet? En hoe zit het met het regenboogalfabet? 

Danny Houtkooper en Barry Beijer van de hitpodcast 'Gewoon Homo' komen aan het woord. Zij nemen de luisteraar mee in de geschiedenis van de Pride en praten je bij over alles wat je moet weten.

Luister hier naar de nieuwste aflevering.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in