Overslaan en naar de inhoud gaan

Creatief digitaal talent pitcht direct voor Efteling-RvB

'Efteling wordt regelmatig benaderd door partijen die idee of concept willen presenteren'
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De Efteling kondigt een E-nnovation Challenge aan, een open innovatie challenge voor creatief digitaal talent in Nederland, België en Duitsland. De Efteling nodigt digital bureaus en/of zelfstandige professionals uit om met digitale innovaties te komen die de gastbeleving in de Efteling kunnen verrijken. Het idee voor deze challenge komt voort uit het opgemerkte aanbod vanuit de markt. ‘De Efteling wordt zeer regelmatig benaderd door partijen die ons hun idee of concept willen presenteren. Middels E-nnovation bieden we hen die kans, en wel direct voor de Raad van Bestuur, bij de Efteling op locatie’ aldus de toelichting van het pretpark. Het winnende concept wordt in samenwerking met de Efteling gerealiseerd in de vorm van een pilot in de Wereld van de Efteling.


related partner content for mobile comes here



Geinteresseerden kunnen zich aanmelden sinds deze week middels een video van maximaal 90 seconden. In totaal zijn er 15 plekken te vergeven om op 13 november aanstaande live in de Efteling het concept te presenteren. Zie voor meer informatie ook .

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in