Overslaan en naar de inhoud gaan

Blogo ergo sum

(Marja Ruigrok, gastblogger) Moderne wereld, moderne vrouw, dus moet er geblogd worden.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

(Marja Ruigrok, gastblogger)
Moderne wereld, moderne vrouw, dus moet er geblogd worden.

Weliswaar op uitnodiging, maar toch. Volgens doet 85% van de marketeers niet aan bloggen.

Maar dat lijkt me geen reden om het niet te doen. Ik kwam er zelfs achter dat ik vorig jaar aan het bloggen was, fotobloggen: via .

Aangezien er voor mij geen stralende loopbaan weggelegd is in de wereld van de entertainment, ga ik deze week ontdekken of ik profblogger kan worden.
Want om eerlijk te zijn, een beetje professional kan en doet het. Je moet weten wat het is, hoe het werkt en wat de reacties zijn. Anders tel je toch echt niet mee in de moderne wereld?

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in