NRC Media zal op NRC Q gaan werken met business partners voor wie speciale commerciële posities zijn gecreëerd. De focus bij adverteren ligt op native advertising. NRC Media biedt maximaal zes organisaties de gelegenheid om business partner te worden van NRC Q; Delta Lloyd is de eerste business partner die zich heeft aangesloten. Ook in andere titels van NRC Media zullen deze business partners hun content presenteren. Daarbij worden zij ondersteund door de nieuwe afdeling Branded Concepts van NRC Media.
NRC Q is bedoeld voor mensen uit het bedrijfsleven. Dagelijks verschijnt er om half zes ’s ochtends een NRC Q e-mailnieuwsbrief. Gedurende de dag verschijnen er updates en infographics, aangevuld met een selectie van het internationale Bloomberg en de video’s van de internationale zakenkrant Financial Times.
NRC Q vanaf vandaag in publieke bèta
NRC Media stelt vandaag NRC Q open voor het grote publiek. De afgelopen weken had alleen een geselecteerde groep gebruikers toegang.
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu