Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwe vakopleiding tv-scenarioschrijven

Twaalf studenten beginnen volgend jaar januari met Scriptschool, de eerste vakopleiding voor televisiescenarioschrijven in Nederland.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Ook wordt aandacht besteed aan het sponsoren van en adverteren in dramaseries. ‘Maar dat gebeurt los van de opleiding zelf’, zegt initiatiefnemer Michael Belderink van ScriptStudio, de grootste producent van scenario’s voor tv-drama in Nederland en leverancier voor series als GTST en Westenwind. ‘Het commerciële aspect komt aan de orde in kortlopende workshops, van één of twee dagen. Daarin leren de studenten wat wel en niet mag. Het Commissariaat voor de Media kijkt natuurlijk mee.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in