Overslaan en naar de inhoud gaan

NPO wil levensbeschouwelijke radiozender

De Nederlandse Publieke Omroep (NPO) denkt aan een nieuwe radiozender voor alle levensbeschouwelijke programma’s.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Die zender moet volgens dagblad Trouw Radio 7 gaan heten en via de frequentie 747 AM te beluisteren zijn, staat in het voorstel dat de NPO aan de minister heeft gestuurd. In het najaar moet de minister daarover een besluit nemen.

Radio 7 is voor alle omroepen die levensbeschouwing en religie aanbieden, zoals de EO, NCRV en KRO en de kleine ’2.42-omroepen’ die verschillende godsdienstige stromingen vertegenwoordigen. Directeur radio Jan Westerhof van de NPO vindt het aanbod nu nog te versnipperd. Westerhof zegt dat de 4 miljoen euro die nodig is voor Radio 7 uit het huidige radiobudget kan worden betaald.

Radio 7 moet op de frequentie van Radio 5 (747 AM), internet en mobiel komen en Radio 5 is dan via de kabel, internet en mobiel te beluisteren.

Bron: Trouw (Perdiep Ramesar).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in