Overslaan en naar de inhoud gaan

Bakkie Media S2E12: De Talentshow

Wat maakt iemand überhaupt talentvol? En is talent aangeboren of aan te leren?
talent
© 123RF

De podcast over marketing en media waarmee je binnen 15-20 minuten op de hoogte bent van alles wat er speelt in medialand. Daniel Kok en Thijs van Dijk praten je bij onder het genot van een goede bak koffie.

Weet jij precies wat jouw talent is of ben je nog zoekende? Misschien is het wel iets compleet anders dan dat jij op dit moment denkt? Wat hebben topzwemmer Stan Pijnenburg en topentertainer André van Duin met elkaar gemeen? Hebben aliens daar wat mee te maken, of zijn dat ook gewoon fans? Waar let casting director Sevina Stapert-Meulenberg op als zij talenten scout, helpt en begeleidt? Wat maakt iemand überhaupt talentvol? En is talent aangeboren of aan te leren?

Dat en meer in deze nieuwe aflevering van Bakkie Media.

De aflevering kun je hier beluisteren

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in