Overslaan en naar de inhoud gaan

De Persgroep Nederland en België krijgen één organisatie

Beide landen moeten intensiever gaan samenwerken. Erik Roddenhof gaat de nieuwe organisatie leiden.
Miniatuurvoorbeeld
Erik Roddenhof
© de Persgroep

De Persgroep past haar managementstructuur aan en installeert een België-Nederland (BENE) organisatie. Het uitgeefconcern wil een intensievere samenwerking tussen beide landen om de digitale transformatie te versnellen. Erik Roddenhof, nu CEO van de Persgroep Nederland, gaat de nieuwe BENE-organisatie leiden. Hij blijft ook de topman in Nederland.

De Persgroep Publishing/Medialaan wordt geleid door Kris Vervaet (CEO) en Dirk Lodewyckx (CMO & COO van de audiovisuele activiteiten). De directie blijft verder ongewijzigd met uitzondering van Erwin Deckers die Chief Creative Officer (CCO) wordt binnen de BENE-directie.

Nieuwe online tak

Ook komt er het onderdeel Persgroep Online Services: de online services van België (Vacature, Spaargids, mijnenergie en Livios) en Nederland (Nationale Vacaturebank, Tweakers, Intermediair en Autotrack), en de Belgische telco-activiteiten (Mobile Vikings en JIM Mobile) komen in een aparte unit en krijgen dus ook een eigen focus. Naar een nieuwe CEO voor deze organisatie wordt gezocht.

Nieuwe manier om adverteerders te bedienen

Christian Van Thillo, Group CEO de Persgroep: “Onze strategie is in grote mate gericht op de digitale transformatie van onze media. Het gaat in de eerste plaats over de convergentie van woord, beeld, video en audio, maar ook over data, toptechnologie en een totaal nieuwe manier om onze adverteerders te bedienen. We hebben vastgesteld dat onze bedrijven in België en Nederland intensiever moeten samenwerken om deze transformatie te realiseren. Media zijn cultureel sterk verankerd en precies daarom is het essentieel om sterke lokale directies te hebben, maar de digitale ontwikkeling en de concurrentie tegen de internationale spelers vragen juist weer om schaal en krachtenbundeling over de grenzen heen.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in