Overslaan en naar de inhoud gaan

Dit zijn de genomineerden voor de Mercurs 2022

De Mercurs zijn sterk vereenvoudigd. Er worden nog maar 3 awards uitgereikt.
Mercurs 2022
Mercurs 2022
© Magazine Media Associatie

De Mercurs zijn terug. Na een jaar van bezinning (2021), waarin de Magazine Media Associatie (MMA) de interne koers hernieuwde en derhalve géén awardshow organiseerde, maakt de organisator donderdag de nominaties bekend voor de Mercurs-uitreiking op 4 november aanstaande. Het gaat om 9 nominaties in 3 categorieën. Dit zijn ze:

Mercur Artdirection van het Jaar

Feyenoord Magazine        Feyenoord Rotterdam

Happinez      WPG Media

MEZZA         DPG Media

Mercur Reportage van het Jaar

‘Het licht ging meteen uit’  PS de Week (DPG Media)

Van Armoede         Vrij Nederland (WPG Media)

Je kunt het maar één keer doen  Volkskrant Magazine (DPG Media)

Mercur Magazinemerk van het Jaar

Margriet       DPG Media

Winq  Winq Media

Zo Zit Dat     DPG Media

Vereenvoudiging

Nog maar drie categorieën, dat betekent een sterke vereenvoudiging van de tijdschriftenprijzen. In 2020, de laatste keer dat de Mercurs werden uitgereikt, waren er nog 9 categorieën en evenzoveel awards.

Dat is niet de enige vernieuwing. De genomineerde cases van Reportage en Magazinemerk zullen namelijk inhoudelijk worden gepresenteerd tijdens de Mag Inspiration Day. MMA: ‘Dat is een grootschalig evenement voor magazinemakers. Het genomineerde werk van de categorie Artdirection is daar ook te zien.’

De feestelijke bekendmaking van de Mercur winnaars 2022 vormt het slot van de Mag Inspiration Day op vrijdag 4 november in B.Amsterdam.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in