Overslaan en naar de inhoud gaan

Extra kapitaalinjectie Azerion om groei te versnellen

Het media-, games- en ad techbedrijf onderzoekt ook een beursgang.
Azerion
© Azerion

Azerion heeft een aanvullende kapitaalinjectie gekregen van 12,5 miljoen euro. Het games-, media- en ad techbedrijf wil de financiering gebruiken om organisch en via acquisities te groeien en zijn digitale platform verder te verrijken. Het bedrijf onderzoekt ook een beursgang om de groei nog verder te versnellen.

De 12,5 miljoen euro extra brengt het totaalbedrag dat dit jaar werd aangetrokken op 72,5 miljoen euro. Atilla Aytekin, medeoprichter en ceo, spreekt van sterke interesse van investeerders. 'We zijn van plan deze sterke positie in digitale gaming en adtech te gebruiken om te groeien en ons platform uit te breiden met bijpassende diensten. Uiteindelijk willen we een veilig en intelligent ecosysteem creëren rond Azerion.'

Azerion - van oorsprong casual gaming specialist - nam in korte tijd onder meer Improve Digital, Widespace, Semilo en Zoomin.tv over. Daarnaast is er een joint-venture met Talpa Network in Talpa Gaming. Begin dit jaar werd Collective Media Europe overgenomen, dat zich richt op geïntegreerde digitale merkcampagnes. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in