Overslaan en naar de inhoud gaan

KPN wint met Taboe Talk podcastprijs Brand Story Award

Prijs bij Dutch Podcast Awards 2020.
Taboe Talk

KPN heeft met Taboe Talk de Brand Story Award gewonnen bij de Dutch Podcast Awards 2020. KPN wint hiermee zijn eerste award voor een podcast voor de consument. De serie laat zien dat geen onderwerp onbespreekbaar is.

Taboe Talk is een productie van dentsuAchtung!, Mindshare Content+ en NRC Branded Content. Taboe Talk is een achtdelige serie die taboebrekers een podium biedt. Of zoals de podcastmakers het zelf omschrijven: Zo makkelijk als we alles online kunnen vinden, zo moeilijk is het om met anderen over taboes te praten. Daarom gaan we op zoek naar taboebrekers die juist online, via hun netwerk, een eigen stem gevonden hebben. Op deze manier zorgen we ervoor dat we allemaal ergens aansluiting vinden. Want met hét netwerk van Nederland achter je, sta je er nooit alleen voor.

 

KPN wint de prijs omdat de merkboodschap doeltreffend wordt uitgedragen: mensen samenbrengen en zo de samenleving vooruithelpen.

Andere winnaars zijn:
Met Nerds Om Tafel (tech & wetenschap)
De Zelfspodcast (lifestyle, maatschappij & gezondheid)
De Grote Vriendelijke Podcast (Cultuur & Muziek)

Meer hier. Morgen worden meer winnaars bekend.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in