Overslaan en naar de inhoud gaan

Dit zijn de winnaars van het Adformatie Media Report 2023

Adformatie maakt opnieuw met Ipsos ranglijst op van meest gewaardeerde media-exploitanten en bureaus.
Winnaar 2023 Jean Mineur
Jean Mineur Mediavision opnieuw de nummer 1 in het Media Report
Winnaar 2023 Jean Mineur
Jean Mineur Mediavision opnieuw de nummer 1 in het Media Report

Jean Mineur Mediavision is net als in 2022 winnaar geworden van het Media Report. In dit jaarlijkse onderzoek onder media-exploitanten, adverteerders en mediabureaus staat de bioscoopreclame-exploitant op 1 in de overall lijst van media-exploitanten en in die van de exploitanten audiovisuele media.

Ook Ad Alliance en (Mediahuis) NRC presteerden dit jaar sterk. Ad Alliance won de categorie online, was de meest innovatieve exploitant en staat tweede als meest toonaangevend. NRC won bij print en behaalde de tweede plaats in de categorie online. Daarmee staat Ad Alliance op de tweede plaats in de totaallijst en pakt NRC daar de derde en vierde plaats.

Premium

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen lezen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in