Overslaan en naar de inhoud gaan

Linda. brengt 'gelukkig gescheiden'-editie niet uit

Nummer met ander thema in de schappen.
Linda
Linda

Het komende nummer van Linda met 'gelukkig gescheiden' als thema wordt niet uitgebracht. Dat heeft alles te maken met de breuk van Linda de Mol en haar partner, maar aanleiding van The Voice-gate

related partner content for mobile comes here

In maart komt er wel gewoon een Linda. uit, met een ander thema, zegt algemeen hoofdredacteur Karin Swerink ‘Het klopt dat we het thema ‘Gelukkig gescheiden’, voor het maartnummer hebben omgegooid. We vinden dit onderwerp niet gepast nu Linda net haar relatie verbroken heeft. Omdat we altijd ver vooruit werken, hebben we net een paar dagen voor deadline met een ander thema kunnen wisselen. Hoe we het verder gaan doen de komende edities dat weten we nog niet, dat gaan we nu bekijken. Natuurlijk behandelen we de actualiteit dagelijks op onze nieuwssite LInda.nl, zoals we altijd doen."


Zie ook Rel rond The Voice bezorgt RTL fors verlies reclameomzet: netto 15 à 20 miljoen

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Julius de Vries

Jammer, ik lees altijd graag mee met mijn - nu nog - vrouw.
Was juist een sterk LINDA-statement geweest om in voor- en tegenspoed door te zetten.
Even de kop veranderen en iedere beleving meenemen: '(On)gelukkig gescheiden'

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in