Overslaan en naar de inhoud gaan

Talpa Network gaat exclusieve spotverkoop voor BBC First doen

Samenwerking gaat per 1 januari in.
BBC
Midsomer Murders
© BBC First

Talpa Network Media Solutions gaat per 1 januari 2020 de exclusieve spotverkoop voor BBC First doen. Op dit moment verzorgt RTL/BrandDeli de spotverkoop voor BBC First. 

Talpa Network Media Solutions doet de advertentieverkoop van alle merken van Talpa Network waaronder die voor de eigen tv-zenders SBS6, Net5, Veronica en SBS9. Ook is Talpa Network exclusief partner voor de spotverkoop van Vice tv, voorheen Viceland.

BBC First is voor Talpa Network aantrekkelijk vanwege uitbreiding in de doelgroep vrouwen 25-59 jaar, waar het mediabedrijf ook met het nieuwe Net5 op mikt. De nieuwe zender in het portfolio bereikt op weekbasis 475.000 vrouwen in deze leeftijdsgroep met een marktaandeel van 1,8 procent.

 

Peter de Mönnink, ceo van Talpa Network: “De samenwerking met BBC First is er een waarmee we mooie toegevoegde waarde voor zowel onze adverteerders als de betrokken partners realiseren. Dit soort samenwerkingen kenmerkt onze open netwerkstrategie. Omdat BBC First past perfect in ons portfolio sluiten we een uitbreiding van de samenwerking op termijn dan ook zeker niet uit.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu
Stewart Trommelen

Her is een oplichters mediaclub...maandenlang vertonen ze dezelfde programma's en verkondigen dat ze ons iets nieuws zullen vertonen,maar wederom vertonen ze dezelfde programma's...liegen en bedriegen ze om hun zakken te vullen..

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in